14 вересня в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася організаційна зустріч студентів-першокурсників факультету міжнародно-правових відносин з деканом факультету - доцентом Неугодніковим Андрієм Олександровичем, а також викладачами та наставниками. На зустріч, окрім студентів, завітали також і батьки.

Зі щирими вітальними словами до присутніх звернувся декан факультету міжнародно-правових відносин, який зазначив, що студенти-першокурсники стали частиною найвідомішого та престижнішого юридичного університету України, адже саме тут народжуються та реалізуються ідеї та плани, що змінюють і удосконалюють систему права.

Під час зустрічі студенти дізналися, що в цьому році до Університету вступило чимало абітурієнтів майже з усіх регіонів України. Це ще раз підтверджує те, що двері  Національного університету «Одеська юридична академія» завжди відкриті для охочих та завзятих студентів.

Крім цього, на зустріч із студентами завітали з привітаннями бізнес-експерти зі Швейцарії - Паскаль Саварі та Моріс Кантон, які у цьому році проведуть курс цікавих та пізнавальних лекцій для студентів факультету міжнародно-правових відносин.   Наставники закликали першокурсників брати активну участь у житті Університету, відвідувати гуртки, читати наукову та навчальну літературу, знайомитися з пам’ятками культури міста, всебічно розвиватися та не забувати про відповідальність, яка відтепер лежить на них.

На завершення студентів ознайомили з організацією навчального процесу.

Впевнені, що після зустрічі, першокурсники, з іще більшим ентузіазмом поринуть у світ цікавої та загадкової юриспруденції.