Сьогодні, 17 вересня, в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась посвята в першокурсники та урочистості з нагоди нового навчального року.

З вітальними словами до студентів звернувся Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Ківалов Сергій Васильович, який наголосив, що сучасний студент - той, хто масштабно та перспективно мислить, завжди є креативним, самостійно ухвалює рішення та відповідає за них. На свято завітали представники влади, які зазначили, що в Університеті працює професійний викладацький склад і у виші студенти зможуть почерпнути багато нового та цікавого.

Урочистим для кожного з першокурсників став момент посвяти в студенти з врученням офіційного документу - студентського квитка, що підтверджує набутий статус студента.

Отже, з гарним настроєм і позитивним зарядом енергії, яких повинно вистачити на весь навчальний рік, студенти вирушили у новий етап свого життєвого шляху, залишаючи по заду хвилюючі моменти випускних іспитів, зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до Університету! Бажаємо юним вихованцям факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» незабутніх миттєвостей студентського життя, впевненості у власних силах та успішності в навчанні. А тим, хто продовжує навчання, бажаємо успішно закінчити Університет, отримати диплом та працювати за фахом задля України.