Традиційно студенти Національного університету «Одеська юридична академія», зокрема факультету міжнародно-правових відносин відвідують дитячі будинки. Цього разу доля нас завела в дуже особливе місце - Одеський будинок-інтернат для дітей інвалідів.

Іноді ми ображаємось на батьків, які не купили нам якийсь гаджет чи брендовий одяг. А є люди, яким навіть немає на кого образитись, адже виросли вони без батьків.

Студенти Академії не могли стримати емоцій під час спілкування з дітьми, які живуть в інтернаті. Вони подарували їм настільні ігри та іграшки, привезли для потреб мешканців інтернату одяг та засоби гігієни.

Маємо надію, що змогли також подарувати трохи позитивних eмоцій та посмішок у їхньому нелегкому житті. Тож давайте разом дбати про тих, кому це необхідно. Адже навіть краплинка нашої уваги зможе зробити їх щасливішими!