Цієї суботи студенти багатьох факультетів НУ "ОЮА", та, навіть, інших ВНЗ Одеси отримали можливість потрапити на грандіозне свято, адже факультет Міжнародно-правових відносин святкував свій День Народження!
Ця подія є традиційною, найочікуванішою та найяскравішою подією осені, і організовується щорічно наприкінці жовтня профбюро факультету . Її цьогорічна тема - "AROUND THE WORLD". І це не дивно, адже наші міжнародники не лише добре вчаться, а й обожнюють подорожувати і в змозі показати це іншим!
Присутні отримали можливість побувати в багатьох куточках світу. Це і гірний Тибет, і сонячна Індія, вишукана Франція, гаряча Латинська Америка, Грузія, Ізраїль та багато, багато інших.
Ми з гордістю можемо сказати, що запалили нічний клуб ATLANTIC шаленою енергією, яскравими емоціями та будемо згадувати цей надзвичайний вечір ще дуже довго.
Будь з нами, навчайся з нами, але не забувай відпочивати, як справжній юрист-міжнародник, адже це твоє життя, і лише ти можеш зробити його яскравим та незабутнім!