Національний університет «Одеська юридична академія» в ці вихідні гостинно відчинив свої двері для майбутніх випускників шкіл, студентів коледжів, технікумів, для тих, хто мріє продовжити своє навчання в НУ «ОЮА».

Абітурієнти та їхні батьки побували на зустрічі з керівництвом університету, деканами факультетів, познайомилися з пропозиціями вузу і специфікою вступної кампанії 2019.

Перед присутніми виступив Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов. Він зазначив, що університет на сьогодні відзначений як один з найкращих вищих навчальних закладів України.

Відповідальний секретар приймальної комісії Шинкар Марта Леонідівна ознайомила присутніх з правилами прийому Національного університету «Одеська юридична академія» в 2019 році.

На завершення свята абітурієнти вирушили на зустрічі з деканами факультетів і екскурсію по нашому чудовому університету.

Майбутні студенти проявили великий інтерес до навчання на факультеті міжнародно-правових відносин. Декан факультету Неугодніков Андрій Олександрович урочисто привітав абітурієнтів, їх батьків і розповів про переваги навчання на нашому факультеті.

День відкритих дверей - справжнє свято, адже це завжди знайомство з майбутнім студентським життям. Відкривши двері в цей день перед тими, хто мріє присвятити своє життя юриспруденції, стати висококваліфікованим фахівцем своєї справи, організатори Дня відкритих дверей подарували гостям заходу можливість заглянути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини одного з кращих ВНЗ країни.