6 грудня 2018 р. напередодні різдвяних європейських свят кафедра іноземних мов № 2 Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з профкомом факультету міжнародно-правових відносин провела мовно-розважальний захід «Європейське Різдво». Почесним гостем та членом журі став проректор НУ «ОЮА» з міжнародних зав'язків, професор Вячеслав Олексійович Туляков, який від імені президента С. В. Ківалова привітав учасників та гостей свята з прийдешнімі новорічними святами. 

  У святковому концерті взяло участь біля 30 учасників-студентів факультету міжнародно-правових відносин, факультету журналістики, факультету цивільної та господарської юстиції, соціально-правового факультету та факультету адвокатури з творчими виступами на трьох мовах – німецькій, французькій та англійській. Спеціальним гостем свята стала Міс Академії-2019, студентка 6 курсу факультету політології, психології та соціології  Олена Заєць з піснею на французькій мові. 

 Всі учасники свята отримали призи від спонсору заходу мовного навчального центру «Sprachcafe» в м. Одеса знижку 50% на річний курс німецької мови, а також головний приз – сертифікат на безкоштовне відвідування курсу з англійської, німецької або французької мови протягом місяця, який отримала студентка 1 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Марта Смирнова. 

Свято завершилося у дружному колі студентів та викладачів, які запропонували традиційні німецькі та французьки різдвяні випічки, приготовані власноруч.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку