17 січня, у банкетній залі “Ренесанс” відбулась подія, яка стала однією з найвизначніших у житті багатьох  студентів факультету Міжнародно-правових відносин - випуск 2 курсу магістратури.
Протягом шести років навчаття у своїй альма матер ви отримували знання та навички, які безперечно допоможуть вам реалізувати себе у дорослому житті. І саме зараз настала мить, коли ви покидаєте вже такі рідні стіни й стрімко йдете назустріч новим подіям та пригодам, які приготувало життя. Хтось з вас захоче пов'язати себе з наукою та розвивати вітчизняну юриспруденцію на благо наступних поколінь, ну а хтось поєднає свою долю з практичною юридичною діяльністю та буде працювати на благо простих громадян в міжнародних організаціях, державних органах України та приватних компаніях.
У цей яскравий та радісний зимовий день бажаємо вам наснаги, терпіння, подальших успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Ви - найкращі. Дякуємо вам за все те, що пережили разом з нами протягом цих шести років!