14 червня відбулася один з найважливіших і урочистих заходів факультету міжнародно-правових відносин - вручення сертифікатів про закінчення навчання на факультативі «Юридичні дисципліни англійською мовою».

За підтримки президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова і декана нашого факультету Андрія Олександровича Неугоднікова, було прийнято рішення зробити новий формат сертифікатів про закінчення курсу, тепер в документі вказані предмети і оцінки за всі 4 роки навчання.

Також в цьому році було прийнято рішення, що студенти, які пройшли повний курс юридичних дисциплін англійською мовою (4 роки навчання, 120 кредитів ECTS), будуть звільнені від здачі блоку «Іноземна мова» Державного іспиту.

Випускники в свою чергу висловили подяку за можливість навчання на факультативі і не упустили можливість подарувати теплі слова напуття студентам першокурсникам, яким теж були вручені сертифікати за проходження першого року навчання на курсі англійських лекцій.

Завершенням нашого заходу стало нагородження Сергієм Васильовичем спортивних команд факультету студентського та викладацького складів.

За 1 місце з шахів серед чоловіків був нагороджений декан ФМПВ Андрій Олександрович Неугодніков, a за 1 місце з шахів серед дівчат - співробітник деканату ФМПВ Жакун Маргарита Юріївна.

Також Президент нагородив збірні факультету з футболу, волейболу та дартсу.

Висловлюємо подяку всім організаторам та учасникам цього заходу!

Вітаємо вас, дорогі випускники ФМПВ, з закінченням! Ви - наша гордість! Ми бажаємо вам досягати нових вершин, стати справжніми професіоналами своєї справи і рухатися тільки вперед!